Awon Çelik Burunlu Süet İş Güvenlik...
Awon Çelik Burunlu Süet İş Güvenlik...

Awon Çelik Burunlu Süet İş Güvenlik Ayakkabısı

Awon Yazlık İş Ayakkabıları çelik burunlu nefes alabilen ter emici astar yüzeyi sayesinde ayaklarınıza konfor sağlar.

₺70,00

Awon marka yazlık iş güvenlik ayakkabısı çelik burunlu nefes alabilen ve ter emici astar yüzeye sahiptir.

 Ürünlerimiz orijinal olup garanti kapsamındadır.

Satın aldığınız ürünleri satın alırken size bildirilen süre içerisinde hazırlanır tarafınıza faturası ile birlikte bildirdiğiniz adresinize kargo aracılığı ile sevk olur.

Ürünlerimiz kargoya verildikten 1-3 iş günü içerisinde kapınızda olacaktır.

Herhangi bir ürünü satın almadan önce ürün ile ilgili merak ettiğiniz her konuda 7 gün 24 saat bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en kısa sürede yanıt verilecektir.

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.