Korun Turuncu Beybi Tuğlacı Eldiveni

Korun Turuncu Beybi Tuğlacı Eldiveni

Beybi Korun Turuncu Eldiveni doğal lateks kalitesi ile üretilmiş olup özellikle tuğla ve mermer gibi zor sanayi işlerinde asit ile ilgili işyerlerinde kullanılır.

₺11,00

Beybi Korun Turuncu İş eldiveninin iç yüzeyi pamuk astarlı olup terlemeyi azaltır ve rahat kullanım sağlar.

Eldivenin dış yüzeyinde kaymayı önleyici pütürlü oluşu yüzey tutuşunu sağlamlaştırır.

Korun Turuncu iş eldivenleri tekli ambalajlarda sunulur.

%100 doğal lateksten üretilmiştir.

Turuncu renkli koruyucu iş eldivenidir.

Gıdaya uygundur.

Boy olarak 9 -9,5 ve 10 numara olarak mevcuttur.

Ürün Özellikleri

BoyKaplama RengiKoli MiktarıKoli Boyu
9-9.5-10 Turuncu 120 Çift 29x38x43cm
AşınmaKesilmeYırtılmaDelinme
1 1 1 1

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.