Kaplan Dişi Sökme Seti
Kaplan Dişi Sökme Seti
Kaplan Dişi Sökme Seti
Kaplan Dişi Sökme Seti

Kaplan Dişi Sökme Seti

Bozulan civata kafaları yada sıyrılmış somunları yerine kaynamış saplamaların kolayca çıkarılması için kullanılır.

₺750,00

Kafası sıyrılmış somun kafası bozulmuş civataların anahtar yardımı ile çıkarılmıyorsa bu set tam size göre.

Yerine kaynamış somun, civata, saplama gibi tork gerektiren işlerde daimi yardımcınız Kaplan dişi sökme setidir.

Yuvarlak kafa, altı köşe, üçgen, dört köşe fark etmez uygun ağız çapındaki kaplan dişi sökme setinden lokmayı çekiç darbesiyle sökmek istediğiniz vida civata kafasına geçirin ve yavaşça sökme istikametine çevirin ve işlem tamam.

Kaplan dişi sökme seti içeriği

kaplan-disi-sokme-seti

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.