Somun Sökme Seti

Somun Sökme Seti

Somun Sökme seti altı köşe, dört köşe, üçgen, yuvarlak kafa, biçimi ne olursa olsun uygun ağız çapındaki kaplan dişi lokmayı hafif bir çekiç darbesi ile sökmek istediğiniz cıvata veya vida kafasına geçirin. Lokma kolunu takın sıkma yönünün ters istikametinde güç uygulayarak sökme işlemini yapabilirsiniz.

SOMUN SÖKME SETİ İÇERİĞİ

6 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ¼                   1 adet

 8 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ¼                  1 adet

10 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ¼                 1 adet

11 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ¼                 1 adet

12 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ¼                 1 adet

13 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ½                 1 adet

14 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ½                 1 adet

15 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ½                 1 adet

17 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ½                 1 adet

19 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ½                 1 adet

21 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ½                 1 adet

24 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ½                 1 adet

27 mm Kaplan Dişi Lokma Darbeli Tip ½                 1 adet

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.