B-Flex 110 Beybi Köpük Kaplı Likralı...
B-Flex 110 Beybi Köpük Kaplı Likralı...

B-Flex 110 Beybi Köpük Kaplı Likralı Örme Eldiven

Beybi Köpük Kaplı Nitril İş Güvenlik Eldiveni.

₺12,00

Köpük nitril kaplama,

Hassas işlerde kullanıma uygun

Nefes alabilen üst yüzey sayesinde elleriniz terleme yapmaz

özellikle sanayide montaj işlerinde kullanıma uygundur.

Otomotiv, kimyasal, tarım ve bağcılık inşaat ve yapı cam, makine ve ekipmanlar makine fabrikasyonu ve taşımacılık hassas montaj ve genel işlemler için kullanıma uygundur.

İpin likralı ve kaplaması köpük nitril olması nedeniyel eldiven daha yumuşak ve esnektir buda eli daha iyi kavramasını ve rahat hareket etmesini sağlar.

Konfor, el becerisi ve koruma arasında mükemmel bir denge sağlar.

Beden olarak 7,8,9,10 olarak düzenli üretim yapılmaktadır.

 

Aşınma Bıçakla Kesilme Yırtılma Delinme Kesilme Direnci
         4                        1           3              1                X

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.