Weicon WP Seramik Dolgulu Tamir Macunu

Weicon WP Seramik Dolgulu Tamir Macunu

WEICON WR metal parçalarının sürtünmeden dolayı güçlü aşınmaya maruz kaldığı alanlar için, millerin onarımı ve yeniden dökülmesi için, yataklar, kesim ve delme aletlerinin dökümü için, çekme kalıplarının yanı sıra döküm ve profil freze modellerinin üretimi için, makine ve temellerin altlarına dökme için ve nihai kaplamayı WEICON Seramik BL ile gerçekleştirmeden önce aşınmaya dirençli alt katman olarak kullanmak için uygundur.

WEICON WP yoğun olarak kullanılan yüzeylerin korunması için uygundur.

Plastik Metal WP’li kaplama sürtünmeye ve aşınmaya karşı yüksek direnç sağlamaktadır ve kimyasallara karşı oldukça dayanıklıdır.

Epoksi Reçine Sistemi metal kaybını önler ve geleneksel aşınmaya dayanıklı alaşımlar, seramik karolar veya lastik kaplamalar ve kaynaklı metal kaplamaların yerini alır.

Eski metal yüzeylerin yenilenmesi için ya da aşınma dirençli kaplama olarak kullanılabilmektedir Özellikle de yanlamasına darbeye neden olan parçalar tarafından oluşan aşınmalarda yüksek seviye koruma sağlamaktadır.

Teknik Bilgiler

Temel

Epoksi reçine seramik dolgulu

Spesifik Özellikler

Macunsu, aşınma dirençli, akmaz

% Ağırlığa göre karışım oranı (Reçine/Sertleştirici)

100:100

+20C’de uygulama süresi (+68F)(200g hazırlık)

Yaklaşık 30 dk.

Karışımın Yoğunluğu

2,5 g/cm

Karışımın Viskozitesi

900.000 mPas

Uygulama başına mak. Tabaka kalınlığı

10 mm

Sertleşme süresi mekanik yükler

16 sa.

Nihai sertleşme

96 sa.

DIN 53281-83’e göre orta düzeyde basınç dayanımı (+25C/+77F)

51 MPa (7.400 psi)

DIN 53281-83’e göre orta düzeyde çekme direnci dayanımı (+25C/+77F)

22 MPa (3.200 psi)

DIN 53281-83’e göre orta düzeyde bükme dayanımı (+25C/+77F)

35 MPa (5.100 psi)

DIN 53281-83’e göre E-Modül dayanımı (+25C/+77F)

2.500 – 3.000 MPa (360 – 440 ksi)

DIN 53281-83’e göre Shore Sertlik D (+25C/+77F)

80

Büzülme

%0,02

Sıcaklık hal değişimi

+50C (+122F)

Renk

Gri

Sıcaklık dayanımı

-35C ile +120C arası (-31 ile +248F)

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.