Sülfirik asit %10 - %50, Hidroklerik asit  %10, Sodyum hidroksit %20, Fuel Oil +%10 su, Toluen, White spirit, Xylene, Benzin uygulamalarında sıcaklık max 50C olmak kaydı ile kullanılabilir. Üzeri yağlı olan ve içinden yağ geçen uygulamalarda verimli değildir. Bandajların uygulanabileceği boru ölçüleri aşağıdaki tabloda verilmiştir. Her bir paket içindeki malzeme tek onarım içindir. Paket açıldığında 5 dakika içinde malzeme kullanılmalıdır. Aksi takdirde malzeme kullanılamaz hale gelir. Dirsek, flanş, üzeri, nipel geçişi gibi noktalarda değil düz bir zemin üzerinde uygulanmalıdır.

Max basınç dayanımı : 50 bar

Max sıcaklık dayanımı : 237 C

Dielektrik mukavemeti : 16060 volt

Ph dayanımı                    : 1-14

SİPARİŞ KODU BANDAJ EBADI UYGULANABİLECEĞİ BORU ÇAPLARI
JACO YTS- 215 5,08cm X 1,50 Metre

1/2'' ile 2 1/2 arası

JACO YTS- 319 7,50cm X 2,70 Metre

3'' ile 6'' arası

JACO YTS- 415 10,00cm X 4,50 Metre

6'' ile 10'' arası

Jaco-acil-boru-tamir-bandajı

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.