Faba Uzun Kimyasal Asit Eldiveni 60...
Faba Uzun Kimyasal Asit Eldiveni 60...

Faba Uzun Kimyasal Asit Eldiveni 60 cm (Pütürlü)

Faba Kimyasal Asit eldiveni pamuk kaplı iç yüzeyi terlemeyi azaltır kaymayı önleyici tırtıklı yüzeyi rahat çalışmayı sağlar.

₺65,00

ÖZELLİKLER
%100 Doğal Lateks
0,70 mm Kalınlık
Aşınmaya, Kopmaya ve Delinmeye Dayanıklı Yapı
Güçlü Deterjan, Gres Yağları gibi Çalışma Koşullarına Dayanıklı
Anatomik Konforlu Yapı
Minimum Riskler İçerir.
Kimyasal Risklere Karşı Uygun Değildir.
60 cm Uzunluk
KULLANIM ALANLARI
Otomotiv Sanayi, Kimyasallar, Metal İşleme, Tarım, Madencilik, Gıda Sanayi, Petro Kimya, Yüzey İşleme,Boya Sanayi

 

 

 

Malzeme

Boy ve Kalınlık

Beden

 

Ambalaj

Lateks

60 cm 0,70 mm

-

72 Çift/Koli

 

 

FABA ELDİVEN

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.