Çelik Burunlu Ayak Koruyucu Lead Shoe...

Çelik Burunlu Ayak Koruyucu Lead Shoe Cap

Lead Shoe Cap Çelik Burunlu Ayak Koruyucu Çarık

₺95,00

Etkili: Çarpma ve sıkışmalara karşı çelik burun sayesinde etkilidir. Ayağınızı ve ayakkabınızı, sıçramalara (su, kıvılcım vs.), kesilme risklerine,  toz ve aşınmalara karşı korur.

Kullanışlı: Esnek arka bandı sayesinde farklı ayakkabı numaralarında ve farklı topuk yüksekliklerinde kolaylıkla giyilip çıkartılabilir. Basamaklı zeminlerde ve merdivenlerde kaymaz yarım tabanı sayesinde rahatlıkla kullanılabilir.

Ekonomik: Farklı ziyaretçiler tarafından defalarca kullanılabilir.Small, medium ve large boyları 5 farklı ayakkabı bedenininde kullanılabildiğinden, her ayakkabı numarası için ayrı ayrı satın alma yapmak zorunda kalmazsınız.

Hijyenik: Ayakkabı üzerine giyilebildiğinden, LEAD SHOE CAP ile direk temasını engeller.

Pratik: Esnek bandı ayağınızın altından geçirmek suretiyle ayakkabınıza rahatlıkla ve pratik bir şekilde geçirebilirsiniz.Üç boyu sayesinde 35 numaradan 48 numaraya kadar kullanım imkanı sağlar.

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.