PHB 8000 Polimer Kompozit malzeme son derece teknolojik kompleks bir moleküler yapıya sahip olduğu için Yüksek sıcaklık, Yüksek basınç, Yüksek kimyasal dayanımı ve Yüksek aşınma gerektiren uygulamalarda mükemmel bir performans göstermektedir.

PHB 8000 kompozit polimer sürtünme katsayısı düşük olduğu için özellikle yumuşak metallerde sürtünme ile çalışan metaller ile aşınmanın minimal düzeyde olduğu görülmüştür.

Uygulama Alanları su içinde, kuru yağsız ortamlarda çalışma özelliğine sahiptir.

PHB 8000 polimer kompozit özellikle yağsız, yağlanması mümkün olmayan uygulamalarda yataklama malzemesi olarak kullanılır. 

Çok özellikli bir yapıya sahip olduğu için yüksek hızlara çıkabilir. (Max. 20 Metre/saniye)

PHB 8000 CNC, Torna, Freze gibi makineler ile işlenme özelliğine sahiptir.

Polimer Kompozit PHB 8000 gıdaya uygundur.

PHB 8000 Kompozit Polimer malzeme dolu olarak ve boş silindir olarak da talep edilebilir.

PHB 8000 Polimer Kompozit malzemeler aynı zamanda çizime ve numuneye göre hazır bitmiş malzeme olarak da sipariş edilebilir.

Sıcaklık Dayanımı - 260C / + 315C
Max Basınç  1000 bar
Max Hız  20 metre / saniye
pH  0 / 14

 

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.