NTV-PAC – PHB 8000 Polimer Kompozit

NTV-PAC – PHB 8000 Polimer Kompozit

NTV-PHB 8000 kompozit polimer sürtünme katsayısı düşük olduğu için özellikle yumuşak metallerde sürtünme ile çalışan metaller ile aşınmanın minimal düzeyde olduğu görülmüştür.

₺0,00

Üstün mekanik özellikler sergileyen, kendinden yağlamalı (kaydırıcı) kompozit bir polimer malzemedir. Son derece kompleks bir moleküler yapıya sahiptir ve bu sayede yüksek basınç, yüksek sıcaklık ve yüksek kimyasal dayanım istenen pek çok uygulamada benzersiz bir performans sergiler. Tüm bunlara ilaveten sürtünme katsayısı çok düşük olduğundan özellikle yumuşak metallerle sürtünmeli çalıştırılan aplikasyonlarda metal satıhlardaki aşınmanın minimal düzeylerde gerçekleşmesini sağlar. Kuru (yağsız), su içinde ve tozlu ortamlarda çalışabilir özelliktedir. Bu sayede yağlanması mümkün olmayan uygulamalarda yataklama malzemesi olarak kullanılabilir. Çok yüksek çizgisel hızlara çıkabilir. (Max. 20 metre/saniye). Gıdaya uygun yapıdadır. Torna, CNC, freze vb. yöntemlerle işlenebilir, işlenme sırasında yanmaz. Malzeme dolu (rod) halindedir. Talep halinde numuneye veya çizime göre bitmiş parça olarak işlenmiş halde de tedarik edilebilmektedir. İşlenerek keçe, conta, burç vb. çeşitli form ve ölçülerde parça imalatı yapılabilir.

Uygulama Alanları

-Yüksek performanslı polimer keçe imalatı,

-Su-kimyasal vb zor şartlarda çalışan yataklama uygulamalarında,

-Kademeli dik pompalar için yataklama malzemesi olarak,

-Yağlanması mümkün olmayan noktalarda yataklama olarak,

-Ağır yüklere maruz silindirlerde yataklama malzemesi olarak kullanılır.

 

Sıcaklık Dayanımı - 260C / + 315C
Max Basınç  1000 bar
Max Hız  20 metre / saniye
pH  0 / 14

 

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.