Loctite 7850 Taşlı Doğal El...

Loctite 7850 Taşlı Doğal El Temizleyici 3 Lt.

octite yapıştırıcılarını / sıdırmazlık ürünlerini kullanmadan önce parça yüzeylerini temizler.

Doğal özütlüdür.

Mineral yağ içermez.

Tabiatta bakteriler yardımı ile bileşenlerine ayrılabilir.

Cilt bakımı yapan içeriğe sahiptir.

Su ile veya susuz kullanılabilir.

Kiri, gresi ve yağı çıkartır.

Loctite yapıştırıcılarını / sıdırmazlık ürünlerini kullanmadan önce parça yüzeylerini temizler.

Tezgahları ve parçaları temizler ve gresten arındırır.

Kürleşmiş sızdırmazlık ürünü kalıntılarını uzaklaştırır.

El temizleyicileri etkin, narin ve biyolojik olarak çözünebilir yapıdadır.

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.