Ağır Hizmet Tipi Saf Teflon Bant 19 mm
Ağır Hizmet Tipi Saf Teflon Bant 19 mm

Ağır Hizmet Tipi Saf Teflon Bant 19 mm

Su, Sıcak Su, Kızgın Su, Kızgın Yağ, sentetik ve madeni yağ, hidrolik devreler, basınçlı hava, tüm solventler, akaryakıt, monomerler, hidrojen, isobütan, propan, azot vb gazlar freon ve amonyak gibi tüm servislerde özellikle kritik ekipmanlarda kullanılır.

₺0,00

Sıyrılma ve toplanma yapmaz, diş diplerini mükemmel bir şekilde doldurur.

Hangi diş tipi olursa olsun sadece sadece 3-4 sarım yapılması yeterlidir.

Özellikle büyük ölçü dişlerde kullanım kolaylığı sağlar.

pH dayanımı.                             0-14 Tüm asidik veya alkali çözeltiler

Sıcaklık dayanımı                      -242C / + 260C

Basınç dayanımı                       Mutlak vakum (760 mm Hg) 170 bar

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.