Waterstop Acil Çatı İzolasyon Macunu

Waterstop Acil Çatı İzolasyon Macunu

Acil Çatı Tamir Macunu su yalıtımı için çok üstün özelliklere sahip olup, kuruduğu zaman, elastik, geçirimsiz, sağlam bir muşambaya dönüşüp her türlü zemine kolayca uygulanabilen esnek su yalıtım malzemesidir.

₺250,00

Ürün Tanımı:
PARROT WATERSTOP su yalıtımı için çok üstün özelliklere sahip olup, kuruduğu zaman, elastik, geçirimsiz, sağlam bir muşambaya dönüşüp her türlü zemine kolayca uygulanabilen esnek su yalıtım malzemesidir.
Uygulama Alanları:
PARROT WATERSTOP yapılarda su ve rutubet geçirimsizliği istenilen beton, sıva, tuğla, çini, biriket, ytong, galvanizli sac, oluklu ve oluksuz asbestli çatı kaplama levhaları, tahta, bitüm kaplı çatılar, teraslar,perde duvarları, ile yatay ve düşey,dahili ve harici tüm yüzeylerde, havuz, su depoları, kanallar vs. gibi yerlerde güvenle kullanılabilir.
Uygulama:
PARROT WATERSTOP uygulanacak yüzeyler nemsiz, kuru ve temiz olmalıdır. Sıva ve beton yüzeylerin yıkanması tavsiye edilir. Uygulanacak yüzeylerin üzerinde su birikintisine imkan vermeyecek şekilde eğim olması gerekir.yağ,kir,toz,ve gevşek zeminler temizlenmelidir. Bir birim waterstop bir birim su ile inceltilerek bir astar kat çekilmeli ve bunun üzerine iki kat inceltilmeden uygulanmalıdır.katlar arasında en fazla 24 saat beklenmelidir.İkinci kat uygulama önceki uygulamaya göre ters yönde yüzeye tatbik edilmemelidir.PARROT WATERSTOP özellikle kuru havalarda (%65Hr) ve +5ºC ve +30ºC arasındaki sıcaklıklarda uygulanmalıdır. WATERSTOP üzerinde gezilecek ve mekanik darbelere maruz kalacak ya da içme suyu depolarında kullanılacak ise koruyucu bir kaplama yapılması gerekir. İstenirse, Parrot renk sistemi kartelâsındaki 4 ve 5?inci tonlar renk tüpü katılarak renklendirilebilir.


İNCELTME: astar kat 1/1 su ile inceltilir. Son katlar inceltilmeden kullanılmalıdır.

Kuruma Süresi(20"c,%65Hr"de):
İlk Kuruma : 12 saat
Son kuruma : 24 saat
Test kuruması : 48 saat

Sarfiyat:
Düşeyde 0,75-1,25 kg/m², yatayda 1,5-2 kg/m²"dir
Dikkat Edilecek Hususlar:
PARROT WATERSTOP kesinlikle su geçirmez. Asfalt ve solvent içermez, boyanabilir, tutuşmaz ve güneş ışınlarına dayanıklıdır. Yarı akışkan özelliği vardır. yüzeyleri kolayca kaplar. Elastiktir, sıcak soğuk farkında da elastikliğini korur, yüzeylerde teneffüs imkanı sağlar, zayıf kimyasallara ve U.V." ye dayanıklıdır. Dekoratiftir, . Renklendirilebilir.
Saklama Koşulları:
Kuru ve serin ortamda, orijinal ambalajında açılmamış olarak saklayınız. Güneşte bırakmayınız ve dondan koruyunuz. 1 Yıl raf ömrü vardır.
Ambalaj Şekli:
3 kg,10 kg,20 kg P.kovalarda

 

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.