Rotteks Nitril Kaplı İş Güvenlik...

Rotteks Nitril Kaplı İş Güvenlik Eldiveni

Rotteks marka sarı nitril eldiven 4/3 yarım daldırma pamuk astar üzerine nitril kaplı iş güvenlik eldivenidir. 

Rotteks marka eldivenimiz tüm endüstri kollarında genel amaçlı işler için otomotiv, mekanik işleri, yükleme ve inşaat işlerinde kullanıma uygundur.

Bileklik kısmı özel örgü kalıbı sayesinde eli daha iyi kavrar ve konforlu bir kullanım sağlar.

Eldivenimiz %100 pamuk astarlı dokumaya sahiptir aşınmaya ve yırtılmaya karşı diğer rakiplerine göre daha dayanıklıdır.

Boy olarak 9 ve 10 numaraları mevcuttur.

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.