WhatsApp Hattı
Emniyet Kemeri Paraşüt Tipi Bel Destekli

Emniyet Kemeri Paraşüt Tipi Bel Destekli

Emniyet kemeri çalışanları hayata tutunmalarını sağlar. İş güvenliğinizi işe başlamadan önce alarak hayati riskleri sıfırlayabilirsiniz.

₺105,00

Emniyet Kemeri Özellikleri: 

 Emniyet kemerinin sırt ve ayak koşum bölümündeki ekstra dolgu - yastıklar tüm gün kullanım için mükemmel bir konfor sağladığı gibi düşme anında şoktan daha az etkilenmenizi sağlar

Kolay ve hızlı giyilebilmesi için kolonlar otomatik tokalar ile birleştirilmiştir

 Omuz kayışları üzerinde ayarlanabilir tokalar vardır

Tam ayarlanabilir; omuz, bel ve kalça bölümü kolonları vardır

Göğüs bağlantısı için 2 adet ideal konumlu göğüs bağlantı kolonları ve sırt bölümünde uzatma halatı bağlantısı için D halka vardır.

Çalışma pozisyonu almak için kemerin yanlarına D halkalar eklenmiştir.

Yüksek bir konfor için oturma kolonu eklenmiştir. 

89/686/Eec Direktifinin En361 Standardına Göre Ce1019 Onaylanmış Kuruluşta Yapılan Testlere Göre Üretilmiştir. Ergonomik,Hafif,Kaliteli Malzemelerden Üretilmiştir. Standart 1,20Mt Uzatma Halatı,Ce Li Karabinası İle Beraber Set Halinde Verilmektedir

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.