Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri Bel Destekli

Paraşüt Tipi Emniyet Kemeri Bel Destekli

Emniyet kemeri çalışanları hayata tutunmalarını sağlar. İş güvenliğinizi işe başlamadan önce alarak hayati riskleri sıfırlayabilirsiniz.

₺135,00

VENTO PARAŞÜT TİP EMNİYET KEMERİ BEL DESTEKLİOmuz ve bel’i saran (paraşüt tip) emniyet kemeridir.

Bel kemerinin yanlarında , ve sırt kısmında olmak üzere 3 adet bağlantı, (ankoraj), noktaları mevcuttur.

Bel kemeri; terletmeyen ve disk kaymasını önleyecek şekilde yastıklanarak desteklenmiştir (padded).

Omuz ve Bacakları saran  kayış ve kolonları, ayarlanabilir ve ayrıca kimyasallara karşıda dayanıklıdır.CE EN 358  

CE EN 361

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.