WhatsApp Hattı
Petek Tesisat Temizleme Kimyasalı 10 Kg

Petek Tesisat Temizleme Kimyasalı 10 Kg

Kombi, Isıtma tesisatı, yerden ısıtma boruları ve radyatörlerde oluşan kireç, tortu ve pası temizleyen, sistemde oluşan korozyonu sistemden uzaklaştıran profesyonel RİSKSİZ ORGANİK ASİT içerikli bir Kimyasaldır.

₺260,00

 MEDROX ORGANIX - KRT  
( Isıtma Soğutma Tesisatları Temizleme Kimyasalı ) 

ORGANİK ASİT ve İNHİBİTÖRLER içerir.  

( FORMİK ASİT-FOSFORİK ASİT-HİDROKLORİK ASİT İÇERMEZ ) 

PH : 2-2.5 

HİÇBİR METALE ZARAR VERMEZ. BÜTÜN METALLERE UYUMLUDUR. 

Kombi, Isıtma tesisatı, yerden ısıtma boruları ve radyatörlerde oluşan kireç, tortu ve pası temizleyen, sistemde oluşan korozyonu sistemden uzaklaştıran profesyonel RİSKSİZ ORGANİK ASİT içerikli bir Kimyasaldır. Özellikle kireç üzerinde çok etkilidir.

 Her marka, model Kombi ve Yoğuşmalı Kazanlarda, Chiller Gruplarında, Güneş Kolektörlerinde  Aluminyum, dökme, panel radyatörlerde, fancoil'lerde demir, bakır, plastik borularda,

 Yerden Isıtma sistemlerinde güvenle kullanılır, Uygulama esnasında 50-60 C ısı önemlidir. 

 Sirkülasyon süresi yaklaşık 60-75 dakikadır. Uygulamadan sonra nötralizasyon yapılması faydalı ve önemlidir.  

  (Uygulama esnasında kimyasalın Kombi' nin içersinden geçmesi problem yaratmaz. ) Durulama sırasında nötralizasyon

  yapılması sistem içerisinde oluşan asit ortamını sıfırlar, oluşacak korozyon riski ortadan kalkar.

 (Uygulamayı harici bir pompa ile veya kombi çalışırken pompa kullanmadan yapabilme imkanı )   

 

Uygulama: 1 lt kimyasal ile 5-6 mt tül petek-100-110 mt2 alanda uygulama

  

Ambalaj : 1 Bidon : 10 Kg    

 
 MEDROX ORGANIX - KRT  İLE YAPILAN KİMYASAL TEMİZLİK :

* SİSTEMLERİN ÇALIŞMA ÖMRÜNÜ UZATIR ( Başarılı temizlik ve devamındaki koruyucu uygulama sistemde başlamış olan korozyonu keser, çürümeleri engeller )

*  DAHA İYİ ve DAHA HOMOJEN ISINMA SAĞLAR. 

*  DAHA AZ YAKIT-DAHA DÜŞÜK FATURA-DAHA AZ BAKIM ONARIM 

 

 

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.