Jaco YTS 215 Acil Boru Tamir Kiti
Jaco YTS 215 Acil Boru Tamir Kiti
Jaco YTS 215 Acil Boru Tamir Kiti
Jaco YTS 215 Acil Boru Tamir Kiti

Jaco YTS 215 Acil Boru Tamir Kiti

Jaco YTS 215 Doğrudan kaçağın üzerine sarılarak kaçak devam ederken bile uygulama yapılabilir.

₺0,00

Acil boru tamir bandajını kullanılacak hattın tamiri esnasında hattın durdurulması daha doğru olacaktır. Jaco YTS uygulama yapıldıktan 30 dakika sonra 50 bar basınca dayanıklı hale gelir. Acil boru tamir bandajı uygulaması bittikten sonra Jaco YTS 237C° sıcaklığa dayanıklıdır. Jaco YTS acil boru tamir bandajı dayanıklı ve kalıcı bir çözümdür. Acil boru tamir kitinin aynı yerden tekrar kaçak yapması imkansızdır. Boru hattının sıvısının durdurulması imkansız olan durumlarda boru kaçak yapmaya devam ederken uygulama yapmak için boru basıncının maksimum 4 bar olması gereklidir.

Jaco YTS uygulama alanları fiber, metal, plastik beton ve mineral esaslı boru tesisatlarındaki  hava,su buhar kaçaklarının acil olarak tamir edilmesinde hızlı ve kalıcı bir kompozit esaslı boru tamir ve onarım malzemesidir.

 Sülfirik asit %10 - %50, Hidroklorik asit %10, Sodyum hidroksit %20, FuelOil +%10su, Toluen, White spirit, Xylene, Benzin uygulamalarında sıcaklık max 50C olmak kaydı ile kullanılablir.

Üzeri yağlı olan ve içinden yağ geçen uygulamalarda verimli değildir. Bandajların uygulanabileceği boru ölçüleri aşağıdaki tabloda verilmiştir.

Her bir paket içindeki malzeme “tek” onarım içindir. Paket açıldığında 5 dakika içinde malzeme kullanılmalıdır. Aksi taktirde malzeme kullanılamaz hale gelir. Dirsek, flanş üzeri, nipel geçişi gibi noktalarda değil düz hatlar üzerinde kullanılır.

ÜRÜN KODU   

 BANDAJ EBADI   

 UYGULANABİLECEĞİ BORU ÇAPLARI

JACO YTS-215 

5,08cm X 1,50 Metre 

 1/2″ ile 2 1/2″ arası boru tamirinde

JACO YTS-319

7,50cm X 2,70 Metre

 3″ ile 6″ arası boru tamirinde

JACO YTS-415

10,00cm X 4,50 Metre

6″ ile 10″ arası boru tamirinde

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.