Jaco YTS 415 Acil Boru Tamir Kiti
Jaco YTS 415 Acil Boru Tamir Kiti
Jaco YTS 415 Acil Boru Tamir Kiti
Jaco YTS 415 Acil Boru Tamir Kiti

Jaco YTS 415 Acil Boru Tamir Kiti

Jaco YTS-215 uygulama yapıldıktan sadece 5 dakika içinde onarım sağlanır ve maksimum seviyede koruma sağlar. Ayrıca Jaco Boru Tamir bandajı asbest içermez ve içme suyunda kullanılabilir.

₺0,00

Jaco YTS-415 Boru tamir bandajı uygulama alanında daha verimli bir performans için hattın durdurulduktan sonra tamir yapılması uygun olacaktır. Acil Boru Sargısı uygulama yapıldıktan 30 dakika sonra 50 bar basınca ve 237C° sıcaklığa dayanıklıdır.  Acil Boru Tamir Bandajı kesinlikle kalıcı bir çözümdür. Jaco YTS 415 Acil Boru Tamir Bandajı uygulama yapılan yerden tekrar kaçak yapmaz. Jaco YTS-415 Acil Boru Sargısı yapılacak alanda hattın durdurulması mümkün değil ise hattın akışı devam ederken uygulama yapılacak hattın basıncı max 4 bar olmalıdır.

Jaco YTS-415 Acil Acil Boru Tamir Bandajını uygulamadan 30 dakika sonra 50 bar basınca ve 237C° sıcaklığa dayanıklıdır.

Jaco YTS 415 uygulama alanları su borusu tesisatlarında plastik boru, metal boru, seramik, buhar, su ve hava gibi kaçakların acil tamiratında kullanılmak için hızlı ve kalıcı bir kompozit esaslı boru tamir bandaj onarım malzemesidir.

Jaco YTS-415 bazı asidik uygulamalarda kullanılabilir bunlar Hidroklorik asit %10, FuelOil +%10su, Toluen, Sülfirik asit %10 - %50, White spirit, Xylene, Sodyum hidroksit %20, ayrıca benzit uygulamsında sıcaklık 50C° olması durumunda kullanılabilir.

Acil Boru Tamir Bandajının uygulama verimliliği için uygulama yapılacak alanın yağdan arındırılmış olması gerekmektedir. Malzeme içeriği tek uygulama içindir. Acil Boru Onarım Bandajı açıldıktan sonra 5 dakika içinde kullanılmalıdır.

ÜRÜN KODU   

 BANDAJ EBADI   

 UYGULANABİLECEĞİ BORU ÇAPLARI

JACO YTS-215 

5,08cm X 1,50 Metre 

 1/2″ ile 2 1/2″ arası boru tamirinde

JACO YTS-319

7,50cm X 2,70 Metre

 3″ ile 6″ arası boru tamirinde

JACO YTS-415

10,00cm X 4,50 Metre

6″ ile 10″ arası boru tamirinde

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.