Cihaz motor tarafından tahrik edilen bir çıkış vanasına sahiptir.

Basınçlı hava tanklarında özellikle kirliliğin yoğun olduğu ve diğer tip tahliyelerin tıkandığı uygulamalar için idealdir.

Tahliye ünitesinin çalışması Motor, küresel vanayı yüksek bir tork ile çevirerek aç - kapa yaptırmaktadır. Küresel vanada kullanılan özel materyaller ve özel sızdırmazlık donanımları sayesinde balçıklaşmış kondens birikintilerinde dahi «bloke olmayan» özelliktedir.

Elektronik zaman ayarlıdır.

Devreye giriş zamanı 4 dakika ile 24 saat arasında değerlerde ünite üzerindeki tuşlar vasıtasıyla ayarlanabilir.

Standart tahliye süresi sabit 7,5 saniyedir, bu değer değiştirilemez.

Ünite 220VAC, 50Hz. Monofaze güç beslemesi ile çalışır. Ancak ünite içerisinde ayrıca pil de bulunmaktadır.

Tahliye esnasında ana enerji kesilse bile vana «aç - kapa» turunu tamamlar, açık kalmaz. Motor yanmaya karşı elektronik korumalıdır.

Uygulama Noktaları: Kompresör kondens tahliyesi, Separatör kondens tahliyesi,

Ön Hava Tankı kondens tahliyesi, Kurutucu kondens tahliyesi, Hava Hattı üzerinde bulunan su tutma tanklarının kondens tahliyesi, hat üzerinde oluşturulabilecek ters omega ( Ʊ ) su tutma bölgelerinde kondens tahliyesi.

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.