Yangın Battaniyesi / Fire Blanket

Yangın Battaniyesi / Fire Blanket

İhtiyaç halinde kolayca açılan yangın battaniyesi çantasıyla birlikte satılmaktadır. Ateşle meydana gelen kazalarda ve küçük patlamalarda alevden korunmak veya yangına büyümeden müdahale edebilmek için yangın battaniyelerinin işlevi büyüktür. Koşullara bağlı olarak yangına profesyonel müdahalenin gecikmesi söz konusu olabilir. Bu gibi durumlarda yangın battaniyeleri sizin ve sevdiklerinizin hayat kurtarıcısı olabilir.

₺65,00

Yangın Battaniyesi / Fire Blanket

Yüksek ısı dayanımı sağlayan E Glass cam elyaf malzemeden üretilmiştir.

500g/m2 başına kumaş ağırlığı bulunmaktadır.

100cm x 140cm ve 150cm x 175cm boyutlarındadır.

ÖZELLİKLER

  • Yangın başlangıcında alevin üzerine atılarak söndürülmesinde, yangında mahsur kalan insanların sarınarak yangın ortamından uzaklaştırılmasında ve yangından kurtarılması gereken ekipman ve malzemelerin tahliyesinde kullanılmak üzere tasarlanmış ve üretilmiş yangın battaniyesi.

  • Kenarları yüksek sıcaklığa dayanıklı, PTFE kaplı cam elyaf iplikle dikilmiş

  • Cam elyaf kumaştan kısa kenara dikilmiş iki adet tutma cebi

  • Özel taşıma kılıfı/çantası

Taşıma kılıfı / çantası üzerinde yer alan ifadeler

  • Battaniyenin karşıladığı standard “TS EN 1869”

  • Battaniye ölçüleri,

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.