Drager 1510 FFP1 Tek Kullanımlık...

Drager 1510 FFP1 Tek Kullanımlık Solunum Maskesi

Drager 1510 ventilli toz maskesi üstün filtreleme yeteneğine sahip  başta toz partikülleri olmak üzere, katı ve sıvı partiküllere karşı üstün koruma sağlayan toz maskesidir. 

₺7,50

Ürün için asgari sipariş miktarı: 20.

Drager X-plore 1510 V Ventilli Katlanabilir Model Toz Maskesi FFP1

Drager 1510 ventilli toz maskesi üstün filtreleme yeteneğine sahip  başta toz partikülleri olmak üzere, katı ve sıvı partiküllere karşı üstün koruma sağlayan toz maskesidir. Solunum direncini düşüren ve üst düzey filtreleme olanağı sağlayan SYNSAFE filtre malzemesinden üretilmiştir. Uzun süreli kullanım kolaylığı sunan ve yüz bölgesi ile hızlı şekilde uyum gösteren düz katlamalı tasarım özelliği taşır. Terleme önleyici bantları, kullanım sırasında yüzü kuru tutar ve rahatsızlık durumlarını ortadan kaldırır. Her baş bölgesine uyum sağlayacak, ayarlanabilir özellikli elastik kumaş bandı içerir.

Genel Özellikleri

  • Ürün Kodu: 3951506

  • FFP1 koruma sınıfı toz maskesidir.

  • Ventilli solunuma sahiptir.

  • Ergonomiyi destekleyici katlanır özellik taşır.

  • Toz ve katı-sıvı partiküllere karşı üstün filtreleme özelliğine sahiptir.

  • EN 149:2001 + A1:2009 standardına uygundur.

  • CE belgesi onaylıdır.

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.