NEWKAMP KROSTER KAHVERENGİ DERİ İŞ...

NEWKAMP KROSTER KAHVERENGİ DERİ İŞ AYAKKABISI

NEWKAMP KROSTER KAHVERENGİ DERİ İŞ AYAKKABISI

₺62,50

Newkamp İş Ayakkabısı Çelik Burunsuz Kahverengi Deri

ÇELİK BURUNSUZ İŞ AYAKKABISI FootWear Çelik Burunsuz İş Ayakkabısı 

Suya dayanıklı 

Poliüretan enjeksiyon 

Çelik Burunsuz İş Ayakkabısı Nefes alabilir ve suya dayanıklı baskılı cilt .

 Ter emici ve aşınmaya dayanıklı tekstil astar. 

Yumuşak, astarlı ve yastıklı dil Çıkarılabilir, ter emici, nefes alan .

 Ürün Özellikleri · Taban : Pu dış taban / Pu orta taban, · Saya : Sentetik Deri · Astar : Yıpranmaya dayanıklı ter emici tekstil Taban Teknolojisi Mostra : Anatomik olarak şekillendirilmiş, çıkartılabilir,nefes alabilir açık hücre poliüretan mostra

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.