3M Peltor Optima 1 H510A Başbantlı...

3M Peltor Optima 1 H510A Başbantlı Kulaklık

3M Peltor Optima serisi kulaklıklar çok yönlü koruma sınıfına giren ve kullanıcıya konfor sağlayan hafif yapıya sahip kulaklıklardır.

₺90,00

Barete bağlamayı kolaylaştıran düşük profile ve geniş iç derinliğe sahiptir, kullanım esnasında kulağa rahat bir pozisyonda durmasını sağlar.

 

Koruma Tipi Standart Baş Bantlı Kulaklıklar
Hafifletme Seviyesi (SNR) 27dB
Koruma Aralığı 87dB(A) - 98dB(A) Pasif Kulaklık
Genel Endüstriyel Kullanım Devamlı / Uzun süreli ses maruziyeti
Kirli/tozlu ortam Aralıklı / Kısa süreli ses maruziyeti Kirleticilerin varlığı / Kirleticilerle çalışma

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.