Civata güvenlik sistemi Twin Washers en kritik uygulamalarda civatalı bağlantıları kilitlemek için geometrik olarak kullanır.

Bu benzersiz  kilitleme sistemi bir çok avantaj sunmaktadır.

 

 • Diş adımı açısından daha büyüktür β

 • Anahtar açıları farklıdır.

 • Tekrar kullanılabilme özelliği.

 • Standart cıvata ile aynı sıcaklık özellikleri / somun

 • Ön yükleme Kontrolu

 • Düşük ve yüksek ön yüklemeler Pozitif kilitleme

 • Kilitleme fonksiyonu yağlamadan etkilenmez

 • Montaj ve demontaj kolaylığı

 • Titreşim ve dinamik yükler nedeniyle gevşemeye karşı üstün direnç sağlar.

 • Maksimum güvenlik sağlar

 • Çift pul sisteminin açısı diş açısından daha geniş olduğu için sökülmeye karşı ekstra direnç gösterir.

 • Twin-Washers pullar aşırı titreşim veya dinamik yüklere maruz kaldığında cıvata bağlantısında bir kama etkisi yaratmaktadır.

Twin-Washers sürtünme yerine gerginlik metodu kullanarak eşsiz bir güvenlik sistemi geliştirmiştir. DIN 25201 bir kama-kilitleme sistem normudur.Twin-Washers pullar arasında cam yükseliği cıvata adımından daha büyüktür. Buna ek olarak, karşı tarafta radyal dişleri vardır. Kamlar yüzleştirilerek kullanılır radyal dişler ise civata altına ve bağlantı yüzeyine geçer.

Cıvata ve / veya somun altına yüzleştirilerek sıkılır. Twin-Washers pullar açı farkı sayesinde çok az bir miktar gevşer ve kama etkisi sayesinde bloke olur. Çok düşük bir torkla sıkılması bile cıvata bağlantısında kama etkisi yaratır ve bağlantının bloke olması sağlanlayabilir.

Burada bir cıvata bir anahtar ile sökülmeye zorlandığında ne olduğunu görüyorsunuz. iplik ilgili adım yükselmeye / somun cıvata izin verdiğinden daha pul çifti daha genişletin.

Twin-Washers pullar olumlu titreşim veya dinamik yükler her türlü maruz ortak bir raptiye kilitleyin.

Siparişim ne kadar sürede ulaşmaktadır?

Siparişiniz, kredi kartı güvenlik onayı geldikten ya da ödeme kontrolünüz gerçekleştirildikten sonra en geç 3-5 iş günü içerisinde kargoya verilmekte ve kargo firması tarafından belirtmiş olduğunuz teslimat adresine teslim edilmektedir. Siparişiniz kargoya verildikten sonra kargo firması tarafından 3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Resmi tatil günlerinde ve haftasonu verilen siparişlerde , tatili izleyen ilk iş gününde işleme alınmaktadır.

Teslimattan kaynaklanan problemlerle karşılaştığımda ne yapmalıyım?

Anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle yaptığımız teslimatlarda, lütfen paketin hasarlı olup olmadığını kontrol ediniz. Paket hasarlı ise, kargo firması yetkilisinin yanında açıp kontrol ediniz. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzun varsayıldığını unutmayınız.

Almış olduğum ürünün montajı kime ait ?

Ürünlerimiz özel kargo paketinde demonte olarak teslim edilir. Kurulumu müşteriye aittir. Paketlerde kurulum şeması, tüm vida ve aksesuarlarn montaj şeması ile uyumlu malzeme torbası, garanti belgesi ve kullanma kılavuzu bulunmaktadır. Montaj esnasında karşılaştığınız herhangi bir sorunda müşteri hizmetleri departmanımızdan telefonla destek alabilirsiniz.

Benzer Ürünlerimiz

Bu sitede, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve internet sitesinin verimli çalışmasını sağlamak amacıyla çerezler kullanılmaktadır. Detaylar için tıklayınız Çerez ve Gizlilik politikasını okuyunuz.